| AestheticPerf a întrebat:

Iphone se 2020 sau Iphone XR? Avand in vedere ca ar fi acelasi pret in contextul in care XR-ul l-as lua de la amanet nou sau aproape nou... FUNDA!

1 răspuns:
| RobertMoon a răspuns:

IPhone se 2020 este 95% identic la aspect cu iPhone 8, dar are specificațiile de 2020 de la Apple. Dacă nu te deranjează un telefon cu aspect de 2017 și cu un ecran atât de mic eu zic că merită ținând cont că îl cumperi de nou. Și eu sunt tentat sa îmi cumpăr un se 2020, dar am zis sa mai aștept până prin august-septembrie sa vad ce mai apare. XR e similar la ecran cu telefoanele de la X încoace, iar spatele mi se pare urâțel, destul de sec. As merge totuși pe SE în cazul tau, doar daca îl cumperi de nou. Daca le iei de la amanet ia XR.