| Jameson a întrebat:

La ce operator de telefonie mobila e cel mai avantajos sa cumperi un telefon la abonament? Ce telefoane imi recomandati? Va multumesc...

2 răspunsuri:
| jamal000 a răspuns:

NU reomand sa iti faci abonamnet..am avut ani de zile la Vodafone si la germanos, iar telefoane la preturi avantajoase poti achizitiona doar daca ai un abonament zdravan, mult mai ieftin e sa ti comanzi de pe net telefonul de pe site-uri serioase precum oktal de pilda.

| SteffyyStefF a răspuns:

La Germanos sunt cele mai "smechere" telefoane si sunt ieftine la abonament. happy Funda? puppy dog eyes