| Lycan a întrebat:

M-am decis sa astept si sa cumpar Samsung S5 de black friday Emag cu speranta ca pretul va scadea.
Credeti ca o sa apuc sa-l iau? Cu siguranta o sa ma trezesc la 6 dimineata dar ma tem sa nu imi dea ceva erori cu "stoc epuizat "sau ceva de genu? Vi s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| notefree a răspuns:

Nu te aștepța la ceva minuni putin probabil va fi 1700
Acum pe eMAG ii 1699 care zic cai un pret perfect

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca e sa se duca stocul se duce inainte sa apuci tu sa dai click

| Intruder19 a răspuns:

Îți garantez că nu o sa aibă o reducere foarte mare, maxim 200 lei.

Și faza este că majoritatea magazinelor scumpesc produsele cu o săptămână înainte de Black Friday iar de BF le scad la prețul de înainte și nu e nici o reducere până la urmă.

| Lycan explică (pentru Intruder19):

Pai de pilda vara asta la eMAG un Samsung galaxy s5 a avut pretul normal de 1950 lei si reduceri de 5-10 % iar recent au marit pretul normal la 2200 si au bagat reduceri de 18-22 % ( 1850-1700 lei )
In prezent telefonul costa 1699 lei ..crezi ca ar merita sa astept pana la black friday si sa sper la o reducere mare riscand sa nu il apuc sau sa il iau acum?

| Intruder19 a răspuns (pentru Lycan):

Nu cred ca va avea o reducere foarte mare. De exemplu anul trecut am vrut sa imi iau iphone 5 de black friday si am avut "placerea" sa vad ca de black friday era mai scump decat inainte de black friday.

Daca ai de gand sa astepti pana de black friday iti recomand sa urmaresti preturile sa nu iti iei teapa sa platesti mai mult pentru o reducere fictiva.

| Lycan explică (pentru Intruder19):

Nu ma intereseaza procentajul reducerii
eu ma uit la pret
multi iau teapa deoarece nu se uita la pret.ei vad procentaj mare si il cumpara.
Intrebarea mea este urmatoarea : Merita sa astept 2 luni? Va fi mai ieftin de pretul de azi (1699 lei -la reducere)?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum, aici http://bit.ly/1gMypi1 il gasesti la 1699 lei. De Black Fraieri Day o sa-l scata f putin si risti sa nu-l gasesti.

| Paulvasile10 a răspuns:

PAi daca esti istet,iti poti face o precomanda, sau daca ai ceva, un prietenm sau pe cineva la eMAG, poti sa vorbesti cu persoana respectiva sa tina un telefon si pentru tine, dar eu cred ca s6 va fi mai cautat, nu stiu de ce dar eu asta cred happy

| Lycan explică:

Gata
Am comandat ieri de pe eMAG varianta Gold.
Pret : 1699 lei
Voi da funda celui care a zis asta.

| Georgescu_Radu_1981 a răspuns:

Nu cred ca o sa se ieftineasca foarte mult. Eu mi-am luat S5 anul trecut de black friday de la eMAG si era mai ieftin cu vreo 150-200 lei