| Ilisan_Stefan_1998 a întrebat:

m-am decis sa imi iau un iphone 5s si un prieten mi-a recomandat acest site pentru ca e ieftin :http://grandgsm.ro/apple-iphone/1900/apple-iphone-5s-16g b-space-grey Eu nu am cumparat nimic de pe acest site si nu stiu daca e fake... imi poate spune cineva daca e fake sau nu? DAU FUNDA! :)

Răspuns Câştigător
| neagucosmin a răspuns:

E ok site-ul. Am cumparat de aici o carcasa pentru telefon si a fost cat de cat ok. Comanda mi-a venit peste o saptamana, in rest e ok site-ul.

1 răspuns:
| Mihai1810 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DHGKJBBBM/ mai bine iei de aici. Nu te complica degeaba. Sau mai asteapta ca o sa mai fie reduceri la varianta pe negru.