| denisa_1405 a întrebat:

M-am decis sa-mi schimb telefonul si nu reusesc sa ma hotarasc intre Samsung Galaxy S4 si Iphone 4s. Vreau cat mai multe pareri despre aceste telefoane. Cel mai bun primeste funda!

Răspuns Câştigător
| SabinaRsT a răspuns:

Eu zic ca Samsung s4 e mai bun, iphone 4s se va devaloriza in curand cum s-a intamplat si cu 4 si nu prea are rost sa ti-l cumperi, parerea mea.

1 răspuns:
| alexalex0198 a răspuns:

S4 este mai rezistent si are un display mai mare...mai bun pentru jocuri(daca vrei asta).