| vLadw a întrebat:

M-am gandit sa-mi iau Nokia x2. As vrea sa imi spuneti care telefoane se aud cel mai tare si clar si daca alegerea mea e buna (pro/contra si de ce). Multumesc!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nokia X2 este bun. Eu am avut dar l-am vandut ca mi-am luat dual sim. Singura problema a fost ca a trebuit sa-l resoftez. Softul initial (eu l-am cumparat cand a aparu) avea bug-uri. Acum s-ar putea sa fie imbunatatatite. Resoftarea e usoara: te legi la computer si-i dau update.

5 răspunsuri:
| vLadw explică (pentru Salontanul):

As vrea sa-mi spui cate ceva despre el daca poti... Daca sunetul se aude tare (ca asta vreau) si camera daca merge bine, internetul etc.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru vLadw):

Sunetul se aude bine. Nu stiu ce intelegi prin "tare". Daca te referi la faptul de a asculta muzica pe strada merge si asta. Camera este excelenta si are si blitz. Internet pe el n-am avut dar nu vad de ce n-ar merge. Eu am fost foarte multumit dar umblam cu 3 telefoane la mine si am zis sa renunt macar la unul. Acum am numai doua si curand renunt la Vodafone si raman cu doua cartele pe dual simu-ul ce-l am.

| vLadw explică (pentru Salontanul):

Prin "tare" vroiam sa zic ca: am avut un telefon care cand eram in clasa si vorbeau colegii intre ei nu se intelegea NIMIC, si de asta caut unu sa se clar si "tare" big grin. oricum ai funda big grin

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru vLadw):

Asta poate depinde si cum il nimeresti. Oricum, iti multumesc pentru funda.

| vLadw explică (pentru Salontanul):

Asta cam asa e... am cumparat un galaxy fit si avea bateria dusa... Oricum cu placere big grin