| Zilei_Furia_2000 a întrebat:

Buna TPU ma ajutati si pe mn cu o intrebare? An un Samsung Galaxy S4 si am primit un Iphone 5 de 32 de gb arata bine. dau funda

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Si?

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru viotedy):

Cred ca a vrut sa spuna ca are un S4 si cineva i-a facut o oferta : Sa schimbe Samsung-ul cu Iphone-ul, si cred ca a vrut sa intrebe ce sa aleaga. Noi putem sa il ajutam cu un raspuns, nu cu o intrebare.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Si care este intrebarea? Ce vrei sa intrebi? Banuiesc ca ai vrut sa zici ca ai un S4 si cineva te-a intrebat daca sa faci schimb cu un Iphone 5, nu? Daca asta este intrebarea pe care vroiai sa o pui, nu face schimbul pentru ca nu merita. Iar pe viitor, inainte sa pui o intrebare, mai citeste-o de 2-3 ca sa nu stam noi sa ghicim ce vrei tu sa spui.