| NarutoFan134 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu o mica problema? Am un iPhone 4 (este second hand) care, nu mai poate fi incarcat. I s-a stricat incarcatorul original (mai exact cablul USB), asa ca i-am luat un incarcator nou (incarcatorul este Philips, iar cablul USB este iSound), dar se pare ca si acesta s-a stricat (nu a rezistat nici 2 saptamani). Ce as putea face ca sa nu mi se mai strice incarcatorul?

Răspuns Câştigător
| Mariuserr a răspuns:

Cand bagi si cand il scoti nu mai il brusca si eu am avut aceiasi problemawinking

1 răspuns:
| DiaDiamant1 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema cu cablul USB de la tableta Apple, de vreo 3 ani, am vreo 5 acasa, sunt foarte slabe cablurile, eu ce le-am facut ca sa nu trebuiasca sa le schimb in fiecare luna a fost sa le lipesc cu banda izolatoare exact la imbinarea dintre mufa si cablu, toti cunoscutii care au Iphone, Ipad Apple asa au facut laughing)