| Băă_L_Cosmin_1984 a întrebat:

Merita sa-mi cumpar Samsung galaxy fit? Pareri!

9 răspunsuri:
| FuriaGogoasei a răspuns:

Nu-ti recomand aceste tipuri de Samsung : Fit, Ace, Gio happy toate aunt in principiu la fel, telefoane foarte slabe, bune in primele 2 luni de functionare. Iti recomand HTC-urile, telefoane foarte bine facute.

| FuriaGogoasei a răspuns:

Nu sunt gelos deloc, am avut un astfel de telefon si stiu despre ce vorbescin plus am auzit foarte multe cazuri in care oamenii se plang de aceste telefone.Si stai linistit ca imi permit.

| AleXu224 a răspuns:

Nu-l asculta pe FuriaGogoasei e bun telefonul ala e doar gelos ca iti permiti telefon bun happy

| dantomescu78 a răspuns:

Sincer nu!

Mai bine mai strangi niste bani si iti iei un telefon mai performant. De exemplu un galaxy s3. care s-a ieftin destul de mult in ultima perioada: http://bit.ly/1d3wdcX

| AlexBoy88 a răspuns:

Daca ai un buget redus il poti cumpara dar sa nu te astepti la mari performante din partea lui.

| Barbu_Adita_1994 a răspuns:

Da pentru ca are multe avantaje.

| handmade534 a răspuns:

Am eu Fit...imi vine sa dau cu el de pereti. Nu e o alegere tocmai buna.

| Olivian007 a răspuns:

A avut un prieten si s-a dus touch-ul+ difuzorul, in fine, chiar daca l-a purtat maicsa un an, adica doar in husa, sunat si inchis.El numai suna si se juca, il tinea doar in husa si s-a dus piesa cu piesa pe rand.DECI NU MERITA.

| Mihalcea_Mihai_1982 a răspuns:

Nu pentru ca mie imi merge foarte greu si e un joc varza