| FFG454 a întrebat:

Merita sa-mi iau Microsoft Lumia 640? Mi se pare foarte bun (i-am vazut specificatiile) si ieftin. In momentul de fata am un Lumia 710 vechi. Sunt probleme la Lumia 640?

3 răspunsuri:
| Vl4dimir a răspuns:

Mie mi se pare chiar OK. Dar trebuie sa tii cont de nivelul de radiatii transmis, care la acest telefon este de 0.65W/kg la 10g la cap si 0.53W/kg la 10g la 1, 5cm de corp. La Lumia 710 era de 1, 30W/kg la 10g. Deci clar merita facuta schimbarea si telefonul este foarte ok din toate punctele de vedere. Si probabil ca la sfarsitul lunii iulie il vei putea actualiza la Windows 10, ceea ce este din nou un mare avantaj.

| FFG454 explică:

Cu ce ma pot afecta aceste "radiatii"?! Am butonat cam mult Lumia 710...

| FFG454 explică:

Mi-am luat 640, e super.