| NuAmNumeBă a întrebat:

Mi'am achizitionat recent un Iphone 4, si cum nu stiam sa umblu pe el, earm curioasa si am intrat la iconita "Configuratii", iar apoi am dat la meniul "general" si din curiozitate am activat modul pentru. handicapati laughing Da, pentru. handicapati straight face laughing Acum, ca sa dezactivez optiunea trebuie sa fac acelasi lucru insa cu optiunea asta activata totul merge atat de complicat, incat nu ma lasa sa glisez cu degetu in sus sau in jos. Ca sa dezactivez trebuie sa glisez cu degetul in jos si la iconita "Configurari" si la meniul "General". Ma enerveaza la culme! Stiu ca pare o intrebare prosteasca, insa doresc ca totii utilizatorii de iPhone4 sa ma ajute :3 Dau funda! Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Si eu am patit, dar glisam cu 2 degete, parca.incerca cu 2 degete, sau 3.laughing

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andrei1099 a răspuns:

Tine apasat butonul home si power cateva secunde pana se stinge. Se va reseta.