| Radu_Traian_1992 a întrebat:

Mi-am comandat un card Revolut (pentru cei care cunosc) si este gratuit, nu mi-au cerut bani nici pe transport. Si frate-miu a vrut sa isi comande si lui ii cere 29 de lei pe transport și sa isi bage minim 50 de lei, oare lui de ce ii cere bani? Ați mai pățit și voi?

2 răspunsuri:
| Csander a răspuns:

Cred ca-s mai multe tipuri de carduri de la Revolut. Exista ceva versiune "premium" daca nu ma insel, pentru care trebuie sa platesti.

| esir01 a răspuns:

Daca nu a selectat cumva versiunea premium este posibil ca tu sa fi avut o oferta speciala sau o recomandare din partea unui prieten. Din cand in cand au astfel de oferte in care nu platesti transportul