| Tartela2 a întrebat:

Mi-am creat acest cont, doar pentru a pune o intrebare, am un Samsung galaxy A5 2017, din august, cand l-am bagat la apa, mi se restarta singur, mi se stingea singur, bateria nu dura mai mult de 10 ore, apareau dungi pe ecran, pana cand, azi, am scos parola si amprenta de pe el, fara nici un motiv, la nimereala, si am constatat ca telefonul nu mai are nimic, nu se mai stinge, merge perfect, bateria dureaza o zi chiar. Si in momentul in care mi-am bagat parola, iar a inceput sa se reseteze singur si sa mearga greu. Acum i-am scos parola si amprenta si merge perfect, ce sens si ce legatura are? Care a fost sau este problema? ( telul il am de 1 an, 5 luni) (odata l-am dus la reparat pentru chestiile mentionate mai sus, mi-a facut al software) Deci care este legatura, nu ma deranjeaza ca folosesc glisarea, dar mi se pare ciudat si straniu.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MadnesOfJuice a răspuns:

S-a umflat bateria laughing
Asa a patit si un prieten de al meu. Dupa ce ti-a intrat la apa, cum a spus si Alin s-au defectat unele functii si nu mai functioneaza bine.