| Marian162013 a întrebat:

Mi-am cumparat acum 2 luni un Samsung GT-2230 si am o problema cu el. Cand ma suna cineva cu numar ascus imi inchide el automat ii da ocupat si imi scrie Respingere numar necunoscut si vreau sa nu mai imi deie asa, sa imi sune telefonul normal. Cum as putea sa dezactivez, am incercat peste tot la setari dar nu am gasit.

Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| CryssCS16 a răspuns:

Pai intra in menuiul telefonului, apoi in setari telefon informatii apelant.acolo da pe afisare. daca nu in setari apeluri(cred ca se afla in aplicatie) si cauti tu acolo. apel fals.