| anonim_4396 a întrebat:

Mi am cumparat acum 2 zile un telefon Allview p5 mini. Sunt mai mult decat multumita de el dar as vrea sa stiu cum sa am grija de el deoarece nu as vrea sa mi se strice in urmatorii 2 ani

2 răspunsuri:
| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
Pai ar fi bine sa iti iei o husa, niciodata nu se stie cum il poti scapa, sa nu ii murdaresti ecranul, eu de obicei imi sterg telefonul cu ce sterg si laptopul cu o solutie si o carpa speciala. In rest atat, sa ai grija de el.
Pa.

Răspuns utilizator avertizat