| AllleAlllexandra a întrebat:

Buna TPU happy!
Mi-am cumparat un Alcatel One Touch Idol de la Orange si as avea o intrebare.mi-am facut cont pe gmail si dupa am intrat in magazinul play si mi-am descarcat temple run 2 si dupa ce l-am descarcat si m-am jucat in meniu mi-au aparut urmatoarele jocuri :Sims 3, plants vs zombies si shark dash..aceste jocuri pot sa le joc? sunt pe gratis? sau costa daca le joc? Adica is puse acolo in meniu..nu stiu daca as putea sa ma joc sau nu acele jocuri.

3 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

Acelea sunt reclame la alte jocuri. Daca vrei, cand ai retea, apasa pe reclama cand iti apare si du-te si downloadeaza-le.

| AllleAlllexandra explică (pentru ErrorFound):

Nu sunt reclame..sun jocurile dar trebuie sa platesc 3 euro si cv ca sa le pot juca laughing infine. sper ca le pot sterge ca ma incurca rau de tot.

| ErrorFound a răspuns (pentru AllleAlllexandra):

Ce iti apare in meniu se numeste Add. Adica reclame. Trebuie sa platesti 3 euro ca sa le cumperi si sa ai dreptul sa le instalezi. Abia dupa aceea le poti juca.