| AnnY98 a întrebat:

:*
Mi-am cumparat un telefon (SONY XPERIA c1505) la abonament.Iar acuma vin cu problema...cand vreau sa ma conectez la o retea de wi-fi (cu pw), introduc pw (care ii corecta pentru ca imi merge si la laptop) si astept cca. 5 minute(pentru k se autentifica) dar nu se conecteaza.Imi scrie "Problema la autentificare", dar eu am scris parola corecta.Asa se intampla la toate retelele cu parola, dar la cele fara parola se conecteaza fara problema.CE SA FAC? straight face

Multumesc! >big grin

1 răspuns:
| Jokyo a răspuns:

Poate faci o greseala in tastarea lor... daca zici ca la cele fara parola se conecteaza perfect