| iulain13 a întrebat:

Buna TPU mi-am descarcat pe pc jocul modern combat 4 (pentru android) si voiam sa il pun pe tableta. Jucul mai contine in titlu si CD DATA si m-am gandit sa incerc sa il pun pe tableta in android, data, l-am pus, nu ii merge, dupa acea l-am sters de acolo si l-am pus in obb. Tot nu mergea, apoi l-am pus si in obb si in data si imi mergea. Problema e ca are 1.85 Gb adica ocupa 3.70 Gb din memoria tabletei. Vreau sa mai eliberez memoria si, cum sa fac sa imi mearga fara sa il bag de doua ori?

1 răspuns:
| jorje92 a răspuns:

Sunt anumite fisiere care trebuie puse in obb si data separat, trebuie sa le alegi