| Zlekov a întrebat:

Mi-am incarcat cartela Vodafone am salvat optiunea 4500min. mi-a expirat creditul am reancarcato iar si mi sa activat automat optiunea 4500min! Ce pot face sa nu mai sa mi se reancarce automat?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Daca vrei sa dezactivezi optiunea apelezi *100# -> 5. Contul meu -> 2. Optiuni active -> Selectezi optiunea dorita si o poti dezactiva.

1 răspuns:
| Toto47 a răspuns:

Esti sigur/a ca ai activat'o corect? incearca alta optiune. sau poate nu te'ai uitat cum trebuie. dupa ce ai activat optiunea ai trimis mesaj la *123# si ti'a aparut 0.01(sau 0.00) euro? pai asta e normal. vei avea in continuare minute si mesaje din care poti sa vorbesti, pentru ca cu acei 5 euro ai platit optiunea. daca ai activat corect dar apoi cand vroiai sa suni iti spunea ca nu ai credit, asta nu stiu ce inseamna. cred totusi ca ar trebui sa incerci alta optiune