| Inocennta a întrebat:

Bună, TPU!

Mi-am instalat Yahoo! Messenger pe telefon, totu' bine până când m-am logat, de fiecare dată când mă loghez îmi " zice " : " Autentificare nereuşită. - Contul dvs. este blocat temporar.Autentificaţi-vă în Yahoo! printr-un browser Web pentru a vă debloca contul. ". M-am logat şi de pe calculator, dar la fel, aceeaşi problemă.

Mă poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| liveplus a răspuns:

Asta inseamna de obicei ca ai gresit de prea multe ori parola...Ideea e ca trebuie sa alegi opt mi-am uitat parola, sa raspunzi la intrebarile de siguranta si sa iti deblochezi contul. Nu-ti face grizi totul e explicat in detaliu pe site

https://edit.yahoo.com/......forgotroot

Mult noroc happy

| Inocennta explică (pentru liveplus):

Am rezolvat, primeşti oricum fundă. big grin

2 răspunsuri:
| Inocennta explică:

Păi, problema e că pe calculator merge parola de o scriu pe tlf...
Verific de 5347575 ori și același răspuns.