| IuliaaD a întrebat:

Buna TPU :*

Mi-am luat acum 1 an si ceva Iphone 4s si ar vrea Iphone 5. Am auzit de la cineva ca as putea sa dau telefonul meu si o diferenta de bani si sa imi iau iphone 5 de la Vodafone. Am cautat pe net si nu am gasit nimic. sad
Voi stiti ceva? As putea sa fac asa ca sa imi iau 5?

Dau Fundaa :*!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Https://www.vodafone.ro/....../index.htm

se poate dar e o teapa de zile mari pentru ca iti evalueaza telefonul vechi la un pret cu aproape 70% mai mic decat valoreaza

4 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Salut singura solutie ar fi pe okazii.
sa intrebi la mai multi utilizatori daca vor iphone 4s si o diferenta de bani.

| IuliaaD explică (pentru suntserios):

Pai si cam cat as mai putea sa dau diferenta? thinking eu am luat telefonul cand a aparut si l-am luat la liber deci... am dat cevalaughing) si de bani nu e vorba pentru ca eu vreau telefon nou si ma gandeam sa nu cumpar unul nou, sa fac schimbul asta pentru ca oricum nu am ce face asta al meu laughing

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru IuliaaD):

Probabil iti da maxim 400-500 ron pe el, restul pui tu. daca nu iti este de bani, cumpara ti 5 si pe asta vindel.

| IuliaaD explică (pentru suntserios):

thinking ar fi si asta o idee...mersi de ajutor :*