| xK1nD3rX a întrebat:

Mi-am luat acum cateva zile un telefon Orange Nivo si nu stiu unde se afla fisierele mele ca sa pot sa ma uit in folderul bluetooth. Cine ma poate ajuta? Dau funda; d.

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pe Orange Nivo, aplicatia fisierele mele nu este preinstalata. Iti recomand sa descarci aplicatia ES File Explorer pentru a accesa continutul telefonului si al memoriei.

Cu prietenie,
Orange Helper

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună!
Te referi la fişierele primite prin Bluetoouth? le găseşti în "Recived File", în card.
Am găsit acest folder în "FileManager", dar la tine poate se numeşte altfel.

| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
Ca sa poti intelege mai bine incearca sa descarci ce ai pe telefon pe calculator, cu un cablu, asa gasesti mai repede.
Succes!

| xK1nD3rX explică (pentru andreebutterfly):

Da.dar pe mine ma intereseaza altceva..eu sunt afara si un prieten de exemplu mi-a dat o melodie prin bluetooth si se salveaza in acel fisier..si eu vreau sa dau la alt prieten. unde gasesc eu acel fisier?

| andreebutterfly a răspuns (pentru xK1nD3rX):

Aaa, scuze atunci ma gandeam ca esti acasa.