| radudorinel a întrebat:

mi-am luat recent in Iphone 6s la mana a doua. Problema este ca nu mi se incarca la priza. Am incercat diferite incarcatoare si degeaba. Am fost si la service si au schimbat mufa si tot degeaba. Au zis ca poate sa fie ceva pe la placa da baza. In schimb la laptop incarca fara probleme. Ma puteti ajuta cu ceva sfaturi? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| SergiuM99 a răspuns:

Cel mai posibil este de la placa de baza.Cei de la iphone au facut telefoane in asa fel ca orice problema apare in timp sa nu afecteze buna functionare a acelui telefon, sa aiba o alternativa, in cazul tau incarcarea. Dupa mine daca consideri ca nu o sa iti cumperi alt telefon de curand ar fi recomandat sa schimbi placa de baza, asta doar in caz de nu doresti ati mai schimba telefonul.

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Apple.
Bani mulți pe telefon slab. Abia ai inceput ca utilizator de iphone.
Cum te simți?