| xr3Belx a întrebat:

Mi-am luat un Blackberry Curve 9320 si nu-mi merge Yahoo! Messenger pe el. Cand dau "Conectare" imi apare aceasta eroare : Serviciu neactivat pentru acest dispozitiv mobil. Eu am activat tot pe telefon. O parere in afara de : Trebuie acel serviciu. pentru ca am tot activat. Net+MMS+BlackBerry ( nu mai stiu ce abonament dar il am )

2 răspunsuri:
| YONTU a răspuns:

Buna! happy
Ai android pe el? thinking Daca nu ai inseamna ca tu nu poti activa unele aplicatii(tot ce e legat de net nu-ti merge) tongue.

| xr3Belx explică (pentru YONTU):

BlackBerry are propiul OS tongue