| xDanyxDany a întrebat:

mi-am luat un Nokia lumia 635 si vreau sa descarc asphalt 8 dar pe la jumatea descarcarii imi da o eroare in care zice ca nu se poate finaliza descarcarea si sa revin mai tarziu. De ce imi da eroarea asta? Defapt eroarea asta mi-o da la orice aplicatie mai mare de 300 mb

4 răspunsuri:
| MedionTcO a răspuns:

Telefonul nu este compatibil cu marimea jocului.

| nouatigaraelectronica a răspuns:

Buna seara. In primul rand verificati spatiul disponibil pe telefon si pe urma conexiunea la internet.

| xDanyxDany explică:

Memorie am, tocmai azi mi-am luat card de 16 gb, dar am reusit pana la urma si merge super bine jocul, nu ma asteptam sa mearga asa bine pe 512 mb ram, eu am reusit sa-l descarc tinand ecranul aprins si mai dadeam din cand in cand pe descarcare sa vad daca merge.

| Tamas_Ionutz_2000 a răspuns:

Probabil nu ai destul spatiu de stocare sau nu este optimizat pentru telefonul tau