| WhiskyGirl a întrebat:

Mi-am luat un telefon Samsung galaxy mini. Ce aplicatii ( jocuri ) jucate de multa lume imi recomandati? Un site, ceva dar gratiis happy
Fundaa :*
Se scuza categoria.

Răspuns Câştigător
| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns:

Jocuri: Fruit Ninja, Angry Birds, Doodle Jump, Temple Run, Nfs Shift. Aplicatii :Talking Tom, Canale Tv si ce mai vrei tu papusica. Un site de pe care poti sa descarci gratis e Apdoide, il descarci de pe Google gratis sau Magazin Play, acolo mai sunt si pe bani. Bafta!

1 răspuns:
| BlackDemon2 a răspuns:

Temple run 2, pocketclimb, real racing 3, angry birds... uitete in googleplay la categoria free