| Anonima6754 a întrebat:

Mi-am pus amprenta + parola pe telefon (J7 2017) și pur și simplu nu mai știu parola, știu amprenta (evident), dar parola nu o mai știu! Ce as putea face? Dacă mi se inchide telefonul îmi cere doar parola, gen ce sa fac? In afara de a reseta telefonul plsss

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum sa numai stii parola, chiar asa zăpăcită esti? Scrie o pe o foaie pîna o inveti. parola nu ai pus o tu cu mîna ta? Reseteaza telefonul, dar vei pierde tot din el.

| Mosotti a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Intrebarea era cum sa rezolve problema, nu sa i se reproseze ca de ce s-a ajuns aici. I-am dat acolo sa citeasca, sa vedem, a intrebat cum sa faca fara reset daca ai citit atent, ca asa stia si ea cu reset.

| Anonima6754 explică (pentru Mosotti):

Exact!❤️

| Irinelp a răspuns:

Poti incerca sa schimbi parola inainte sa se inchida telefonul.