| claudiosuraj1 a întrebat:

mi am schimbat parola contului Google,cand deschid magazine play imi da eroare,imi dice can parila e incorecra, daca adaug in cont nou cu datele mele in da eroare, cum pot sa sterg contul din memorie? nu vr sa resetez contul...Ms funda(app am fist in >setarimagazij >playsterge date..si imi apare exacr la fel)

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Nu ai altă metodă decât să faci "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ), sau "hard reset" sad

ATENŢIE : prin factory reset se ŞTERG toate datele personalizate ( agendă/contacte, aplicaţii/jocuri, parole, etc. ) instalate/modificate după ieşirea din fabrică...

Toate cele bune!

1 răspuns:
| raMLesS a răspuns:

Poate o fi vorba de eroarea din videoclipul de mai jos, urmăreşte-l, arată cum să rezolvi :

https://www.youtube.com/watch?v=luz5oxZD1E4