| idontgiveafuck2344 a întrebat:

mi-am zgariat putin telefonul.Problema este nu stiu daca are folie pe ecran.Cum arata zgarieturile direct pe ecran? dar cele pe folie?
P.s.Folia nu se vede nici la difuzor, nici la camera frontala.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa ti'l vanda cu folie cu tot? laughing
Nasol, ca s-a zgariat...big grin
Pai se vede, la fel ca si fara folie, doar ca nu afecteaza ecranul...happy

| idontgiveafuck2344 explică:

Am vazut multe telefoane care vin din cutie cu tot cu folie.

| laury24 a răspuns:

Buna! Du telefonul la cineva care se pricepe si o sa iti spuna el daca are sau nu folie happywinking

| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns:

Nu are folie.Te asigur 100%.