| Dorten a întrebat:

Nu de mult am cumpărat un telefon nou. Huawei p9 lite 2017. Până acum este impecabil, funcționează foarte bine, însă am remarcat ca funcționează doar difuzorul cel drept. Cum am auzit este normal, fiindcă cel stâng este ceva equalizer sau de genu. Ma întreb este aderat, sau difuzorul stâng se activează doar la anumite momente, și dacă nu atunci telefonul este defect?

1 răspuns:
| ChiarEu2 a răspuns:

Pai are un singur difuzor, cel din dreapta. Partea din stanga e doar de design.