| AmericanFlag a întrebat:

Nu de mult mi-am instalat pe telefon o aplicatie numita Muzică play.Si de atunci nu mai pot sa imi schimb soneria de la telefon nici cum.Dau funda cine ma ajuta.Multumesc.

5 răspunsuri:
| Moryami a răspuns:

Pai, ai putea sa stergi aplicatia aia si cred ca va fi OK.

| Ceriik a răspuns:

Dezinstaleaz-o mai bine. Nu cred ca te va impiedica sa asculti in continuare muzica.

| AmericanFlag explică (pentru Ceriik):

Pai mi sa instalat singura pentru ca mi-am actualizat softwerul..si nu mai am ce face...

| AmericanFlag explică (pentru Ceriik):

Pai mi sa instalat singura deoarece mi-am actualizat softweru...nu eu mi-am instalato

| AmericanFlag explică:

Pai nu eu mi-am instalato ci sa instalat singura deoarece mi-am actualizat softwerul