| Predator30 a întrebat:

Nu stiti de black friday telefonul Samsung galaxy S2(i9100) la ce pret o sa fie? si daca stiti cumva o pagina cu preturile care o sa fie,mai bine, dau si funda si vot...

Răspuns Câştigător
| Al3xinio a răspuns:

Din punctul meu de vedere black friday e o mare teapa in Romania! Eu am vrut anul trecut sa imi achizitionez un laptop profitand de asa zisele reduceri, am gasit un laptop cu vreo saptamana doua inainte pe un site de specialitate la 2399 lei iar in vinerea neagra acelasi laptop aceleasi componente acelasi site pretul de 2899 redus la 2499 laughing cu asta m-am lamurit! Sfatul meu uita-te pe mai multe situri/ magazine cu o saptamana doua inainte si in vinerea neagra faci comparatia... referitor la pret depinde de vanzator.

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Nu cred ca stie nimeni inca preturile reduse, cu atat mai putin sa fie aratate pe vreo pagina. De obicei la telefoanele astea mai bune, preturile scad cu 2-3 milioane maxim, fata de pretul lor normal.

| Predator30 explică (pentru antimulte):

Multumesc de raspuns, de sa inteleg ca daca telefonul este acuma la 1.199 de lei el la fi undeva la 900 de lei?

| Predator30 explică (pentru Al3xinio):

Ok...mersi de raspuns, asta da raspuns laughingiti dau funda pentru raspunsul asta si chiar as dori sa vad daca e asa ...Numai bine! O seara faina!