| asdfAjutor a întrebat:

Buna TPU nu stiu cum sa descarc jocuri pe telefon am un Nokia lumia 610 cu windows phone. am cont Microsoft dar tot nu merge cine ma poate ajuta? Multumesc frumos, ofer funda!

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Mai intai vei avea nevoie de cont Microsoft/Xbox. Dupa care te loghezi frumusel pe store, si-ti descarci si instalezi jocurile happy

| DanielaFD a răspuns:

Inafara de contul Microsoft ai nevoie si de contul XBOXwinking Il gasesti acolo. dupa care o sa poti descarca ce joc doresti. big grin Bafta! :*

| asdfAjutor explică (pentru DanielaFD):

Cum fac sa imi scot vechiul cont xbox? scrie ca sunt un copil. acum am facut alt cont si am o varsta mai mare