| TsonPing a întrebat:

nu vreau sa incurajez pirateria. Un coleg de al meu orice joc Downloada putea sa editeze Gem's si Bani, avea o anumita aplicatie. Imi puteti spune si mie cum se numeste accea aplicatie sau sa-mi ladati un link de la alta aplicatie care o cunoasteti si sa pot face aceleași lucruri adica sa editez bani si toate cele?
Tin minte ca numele aplicatiei lui incepe cu: cal sau cel ceva de genu!
Daca cunoasteti alta ma puteti ajuta?
Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| andutzu2000 a răspuns:

Chat engine cred ca se numeste.

| TsonPing explică:

Aplicatie, pentru telefon! Nu program pentru Pc! Ala il stiu de 8000 de ani(vorba vine) mersi ca ai incercat!