| anonim_4396 a întrebat:

puppy dog eyes Nu stiu daca cer prea mult sau nu thinking Dar mi-ati putea da niste sugestii cu jocuri pentru telefon Android? puppy dog eyes Cu exeptia jocurilor ex. -Pou, Temple Run, Subway Surfers. confused

Răspuns Câştigător
| andrutza2013 a răspuns:

Angry bird, despicable me, fruit ninja, doodle jump, talking ginger, where is my water, cut the rope, jetpack joyride, logo quiz, vector, skater boy, benji bananas, manuganu, bmx boy, pet shop story, zoo story, angry gran... funda?

6 răspunsuri:
| Lexi888 a răspuns:

Angri birds Rio, angri birds space, angribirds season, racing tunder 2.

| Lexi888 a răspuns:

Sunt o gramada

| Lexi888 a răspuns:

Caută pe net o sa găsește video pe net sau doc. funda?

| Anaettee a răspuns:

Cut the rope, cauta si tu... big grin