| Anaa21 a întrebat:

oscilez între două telefoane: Samsung Galaxy J5 și LG G3. Ținând cont de preț și calitate pe care mi-l recomandați?

Răspuns Câştigător
| tuberculoza a răspuns:

Am Lg G3 si pot spune ca sunt foarte multumit de ceea ce face.
Acesta are 2 Gb memorie Ram varianta cu 16 Gb interna si 3 la cea cu 32. ti-o recomand pe cea de-a doua, in comparatie cu 1, 5 a samsungului.
Totodata, ecranul este QHD1440 x 2560 pixels (~538 pixeli per inch) fata de 720 x 1280 pixels (~294 ppi) al Samsungului J5.
In concluzie, recomand Lg g3 varianta de 32 Gb memorie interna, poibilitatea de marire prin card microSd, pretul fiind undeva la 1250-1300 lei in acest moment

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege LG G3 (32GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Alege cu încredere LG G3 pentru că e mult mai bun.