| Ushhher a întrebat:

peste 2-3 zile am sa-mi cumpar un telefon si nu stiu ce telefon sa-mi iau. Va rog sa-mi dati exemple de telefoane care sa se incadreze in urmatoarele criterii:
1. Sa tina bateria mult (nu 3-4 zile, ci o zi dar bine, fiindca vreau sa il am foarte mult pentru jocuri)
2. Sa aiba blit (NU DORESC TELEFON FARA BLIT!)
3. Sa fie Dual Sim (Daca este, daca nu, e bun si asa)
Multumesc anticipat. Cel mai bun raspuns primeste funda + vot.

Răspuns Câştigător
| ChEnZ26 a răspuns:

Allview H2 Qubo, funda?big grin

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Iti recomand LG l5
Mie imi plac mult telefonele LG!

| antimulte a răspuns:

Galaxy s duos
Allview a5
LG l5
primele 2 sunt dual sim

| AlexElektro1987 a răspuns:

Dar mai intai trebuie sa spui ce buget ai pentru ca asa poate tu ai 1000 de lei si eu iti spun de HTC One care este 2500-2600 lei sau de alt telefon care costa foarte mult.

| pisicutzza990 a răspuns:

Pai eu stie 3 telefoane suuper, care te tin foarte mult. Uite :
1.Nokia pe sine
2.Huawei (am eu si este foarte bun, ma tine o saptamana)
3.Samsung Galaxy 3

Sper ca te-am ajutat!

| Ushhher explică (pentru pisicutzza990):

Huawei, dar ce model, la fel si Nokia, ce model?

| pisicutzza990 a răspuns (pentru Ushhher):

Huawei G6609; Nokia N96

| Ushhher explică:

Ups, am uitat sa precizez ca am un buget pana la 11-12 milioane.