| AdreAndreea a întrebat:

Buna TPU recent am primit cadou un Samsung galaxy note 2 este la mana a doua dar merge destul de bine mai are cateva bug-uri din cand in cand este bun in schimb are un defect destul de major atunci cand blochez telefonul el se stinge fara sa apara ceva sau sa vibreze si cand vreau sa ma uit la ceas sau sa ma joc trebuie sa il pornesc si este destul de enervant sa il pornesc de 100 de ori pe zi.Imi puteti da niste sugestii daca ati mai auzit asta pana acum daca stiti cum se rezolva, as fi mers la un specialist dar nu stiu ce sa ii zic sa repare sau cum i-as explica problema asta.Va rog frumos sa ma ajutati mie chiar imi place telefonul asta si nu vreau sa renunt la el.

Răspuns Câştigător
| klawdiw a răspuns:

Si eu am avut problema asta si imi pare rau sa iti zic dar trebuie sa il vinzi sau daca iti place asa sa il ti.Succes cu el! Funda?