| oFataAnonimaa a întrebat:

Recent mă tot suna un Nr fix din București și mă deranjează. Ieri m-a sunat de 6 ori azi de 5 ori iar eu nu răspund pentru Nr necunoscute. Ce as putea face? Mă refer că este ceva de-ti umple factura sau ce?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poate te sună insistent că ai primit o moștenire de la vreo mătusă super-bogată și tu nu răspunzi...

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuia sa scrii numarul aici. In final, daca nu te intereseaza, baga-l in blacklist!

| LPCTSTR a răspuns:

Nu, numerele de România primite nu sunt taxate, deci răspunde-i și vezi ce vrea.