| Alecsander98 a întrebat:

Buna TPU.
Recent voiam sa dau factory reset la telefon, un Asus zenfone go. Am incercat cu metoda aceea, in care il inchid si apas simultan power si tasta de volum de sus dar nu am opriunea de factory reset. Am incercat din setari dar cand apas resetare, imi da eroare si nu pot nici de acolo. Vreo alta idee de unde si cum as putea da factory reset? Multumesc frumos.

4 răspunsuri:
| Anonim34231 a răspuns:

Cauta un program pentru Asus pe desktop si dai factory reset prin cablu usb

| Alecsander98 explică (pentru Anonim34231):

Si asta ar rezolva problema de soft sau ar trebui sa il duc la garantie?

| Alecsander98 explică (pentru Anonim34231):

Daca fac asa, se rezolva problema de soft? Sau mai indicat ar fi sa il duc la garantie?

| Anonim34231 a răspuns (pentru Alecsander98):

Incearca, nu stiu, aca tot asa patesti, du l in garantie