| darkstyle99 a întrebat:

Buna TPU.
Recomandati-mi si mie niste telefoane destul de bune pana in 20 25 mil si sa fie cu camera dubla pe spate.
Eu am j5 2016 si n-am plictisit de el plus ca a inceput sa mearga greu.

Răspuns Câştigător
| TheRealFantasy a răspuns:

Daca vrei doar destul de bune o sa ai tot telefoane ca "j5" si alte d-astea tipice "copycat"/chinezarii. Uite 2 telefoane foarte bune in bugetul tau (camera buna, performante de top -procesor/ram/gpu-) :

https://www.emag.ro/......DG1R30BBM/

https://www.emag.ro/......DD6ZJHBBM/

LG G7 e un telefon foarte bun, desi e putin peste 2500 lei, Nokia 7 e sub toate astea la cam... tot;
Nokia 8 e un telefon bun, destul de mult sub 2000 de lei dar specificatiile sunt chiar foarte bune.

https://www.emag.ro/......D54NJNBBM/

9 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nokia 7 Plus, Nokia 8, etc.

Orice mobil cu Android One va primi aduceri la zi la timp, nu ramane-n urma sa-ti intre hackerii pe el.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nokia 8, la ~1500 RON e cel mai bun telefon posibil.

| Gabriel_Ianis_2000 a răspuns:

Samsung A5 2017
Costa 15 milioane(in 2017 era 26)
Este foarte bun, duce pubg mobile cu setarile pe high(30 fps)

| venividivici2017 a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Lol...eu am Note 8 si nu imi merge pe maxim.Ce sa mai zici de A5? laughing)

| Gabriel_Ianis_2000 a răspuns (pentru venividivici2017):

Daaa, ai tu A5 sa stii cum merge.Iti garantez eu ca acel Note 8 nu are performantele telefonului A5

| TheRealFantasy a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Corect, nu are performantele "telefonului A5", e mult peste. :))

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8505&idPhone2=8494

| eusebiu27 a răspuns:

Iti recomand LG g7 ca si pret si perfomante atat ca este 28 de milioane la eMAG

| UnuCuSapca a răspuns:

Este shock busters pe eMAG, vezi poate iti place ceva. Nu ai mentionat ce prioritati sa aibă telefonul. Speak

| Nasteaf a răspuns:

Buna, iti recomand cu mare placere Meizu m 5s, este foarte bun si foarte accesibil, si in plus are emojurile ca la Iphone si alte trasaturi