| Motz_Andrei_1998 a întrebat:

Buna TPU.Revin cu o intrebare si anume ce telefon ati recomanda intre Samsung a30s si Samsung a51?

Răspuns Câştigător
| Shammal a răspuns:

Ambele telefoane sunt bune, mari diferente nu sunt intre ele, ia in considerare si aspectul fizic.

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9963&idPhone2=9796

A51 e un pic mai performant si mai scump fata de A30s; daca esti ok cu bugetu A51 e bun.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A51 e mai bun cam la toate capitolele.

| NuCitescNotificari a răspuns:

Samsung a30s pentru ca e mai ieftin big grin

| AlleXuSS a răspuns:

Salut iti recomand sa mergi pe o varianta cu S gen (s8, s9, s10 etc astea sunt mai bune pentru ca sunt variante finale in schimb astea a30s a51 sunt din versiuni alpha adica sunt facute cu piese adunate de la celelalte marci cu S daca ti se strica ceva la ele mai bine preferi sa-l vinzi cu totul decat sa schimbi piesa respectiva!

| CiubotariuAndrei a răspuns:

Nu prea recomand Samsung. Incearca Huawei, iti ofera o camera misto si mai nou posibilitatea de a modifica structura aplicatiilor pentru a avea versiunea lor premium gratuit. happy spor.