| Laviniatl a întrebat:

Bună TPU, Samsung sau Iphone+ păreri

Răspuns Câştigător
| DamianTPU a răspuns:

Salut Laviniatl!
Acum depinde la ce modele te referi.
Dar hai doar sa ne gandim la doua telefoane cu aproape aceleasi specificatii si sa spunem in loc de "Samsung": Android; si in loc de "iPhone": iOS
Majoritatea romanilor aleg Android cu toate ca nu au avut un dispozitiv cu iOS niciodata, majoritatea romanilor aleg Android pentru ca ei considera ca este un sistem de operare mult mai personificabil, mult mai gestionabil, si mult mai simplu de utilizat, si asa este, dar hai sa ne gandim altfel. Daca un dispozitiv cu Android iti ofera posibilitatea sa faci aproape orice (inclusiv sa descarci jocuri piratate si melodii de pe internet) atunci e cu subinteles ca este riscul sa ai virusi pe dispozitiv, iar virusul pe un dispozitiv nu face decat sa se multiplice, iar multiplicarea virusului aduce la incetinirea telefonului. Pe cand pe iOS e total altceva. Este mult mai fluid, totul merge perfect, si ai asigurarea ca nu iti intra virusi. Pe iOS toate aplicatiile de pe App Store sunt special optimizate pentru fiecare versiune a sistemului de operare, si este un bonus fata de Android.
In fine, eu as alege iPhone in locul tau, acum depinde de tine! Este o intrebare foarte subiectiva, sa stii. tongue
O seara faina!

| Laviniatl explică (pentru DamianTPU):

Mulțumesc,iPhone cred că o să îmi i-au laughing

| Laviniatl explică (pentru DamianTPU):

happy

5 răspunsuri:
| TheTom7 a răspuns:

Samsung. Cu androidul poti face mult mai multe decat ios-ul.

| beschin a răspuns:

Samsung e mai bun de 100000000 de ori

| danielaberegoihere a răspuns:

Samsung!