| Affda a întrebat:

BUNA TPU Samsung Team Galaxy 3S sau Iphone 4?
Dau funda justificati raspunsul

2 răspunsuri:
| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Eu as alege Samsungul Team....deoarece eu am Iphone 4 imbunatatit si nu prea stiu ce sa zic adica navigarea e ok dar parca mai mult in place Samsungul si dupa parerea mea Galaxy face telefoane frumoase si nu se lasa mai prejos de Iphone.

| Diiisclosure a răspuns:

Iphone. De oricare şi 5. I cel mai bun. Apple! Iar samsungu' nu se poate compara cu Iphonu. Uita-te la caracteristicile samsungului, după la iphone. Care-i mai bun şi careti place mai tare.