| BlockBuster90 a întrebat:

scuzati categoria...
Intrebarea mea este asa.
Am facut poze cu Iphone 4, si vreau sa le descarc pe calculator si nu stiu cum. am itunes si pe iphone si pe pc... de pe pc pe iphone am invatat cum. dar de pe iphone pe pc. nu stiu sad. va rog. ajutati-ma.dau funda
PS : cand intru in i tunes pe iphone imi apar albume si muzica. de cumparat. care costa bani. :\

Răspuns Câştigător
| varcolaccc a răspuns:

Ca sa descarci poze de pe iphone pe PC trebuie sa iti apară o o chestie cu folderul cu poze, cum ai baga un CD si iti apare acolo, daca nu intri in my computer si ar trebuie sa ito arate acolo si pozele le ei si le copiezi la fel cum le-ai descarca cu un cablu de date normal.

| BlockBuster90 explică (pentru varcolaccc):

Multumesc. mi-a dat in cap sa caut si in my computer. si am gasit acolo la removabile disk scria Iphone. si am gasit pozele laughing dar daca vreau sa descarc muzica. aia unde o gasesc? :\

| varcolaccc a răspuns (pentru BlockBuster90):

Prin Itunes merge doar.