| FashionVictim93 a întrebat:

Se poate debloca un telefon iphone cu icloud? daca da cat costa deblocarea? ..Multumesc

Răspuns Câştigător
| Vanqu1sh a răspuns:

Daca este telefonul tau si ai cutie si bonul cand l-ai cumparat, da, daca te duci la un centru Apple, ideea este ca trebuie sa dovedesti ca telefonul iti apartine. Daca cumva a fost furat si tu l-ai cumparat sa iti iei gandul de la asta laughing.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

In jur de 500 lei este deblocarea din Icloud.

| FashionVictim93 explică (pentru Vanqu1sh):

Nu am achizitionat inca un telefon iphone. doream sa stiu doar daca as achiziona unul si as putea oarecum sa il deblochez, ca asa sa il tin in rama dupa nu vreau laughing... Multumesc pentru ajutor