| Bormanel a întrebat:

Bună TPU, sper să mă puteţi ajuta.

Deci am un Samsung galaxy young s6310 şi nu merge sonorul când scriu pe tastatură, când deblochez telefonul sau umblu prin meniul telefonului (chestia e că dacă bag căştile se aude).
Dar, în aplicaţi sau videouri se aude doar în cele specificate mai sus nu merge.

Mersi de ajutor.
Cel mai bun raspuns ia funda.

3 răspunsuri:
| Bormanel explică:

Sunt bifate alea de la setari si tot nu se aude

| xBuLaNx a răspuns:

Salut...ksa se auda la blocare sau deblocarea telefonului intri in setari....Sunete si bifeazq ultima casuta

| xBuLaNx a răspuns:

Si ca sa se auda cand apesi pe taste tot in setari...sunete. Si bifeaza ultima casuta si emiterea de sunete parca Funda