| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum fac sa distrug o cartela, fara a lasa urme de violenta sau altceva. Pur si simplu sa nu mai mearga! Multumesc frumos :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bag-o intr-un pahar,toarna apa, ulei, sampon, bors, orice peste ealaughing si incearca sa o dai cu smantana, lapte laughing) etc. apoi fai,, baie''laughing)

| ombladon a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa ti bagi tot telefonul in ulei, ca uleiul este un dielectric foarte bun, si nu afecteaza electronicele...

| TanteMarianne a răspuns:

Bag-o in apa cu sampon si da-o cu crema!