| Yahira a întrebat:

spuneti-mi un telefon sau mai multe BlackBerry sau touchscreen la care se poate pune ca accesoriu un BRELOC, adica sa aiba loc unde sa se agate un breloc. Nu conteaza firma, pretul sau alte chestii! urgent! funda >~

Răspuns Câştigător
| StarDemonn a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Mini 2 si are loc pentru BRELOC daca vrei sa iti demonstrez uitate la asta http://www.mobox.ro/telefoane/telefon-samsung-galaxy-mini-2/poze/

3 răspunsuri:
| Cookie21 a răspuns:

Samsung Galaxy Mini 2, are un pret accesibil si este bun ca telefon. Are si loc pentru brelocwinking

| Yahira explică (pentru Cookie21):

Esti sigura ca are loc pentru breloc? tu ai telefon de asta?

| Cookie21 a răspuns (pentru Yahira):

Da, am acest telefon happy