| NaomyTommy a întrebat:

Spuneti-mi va rog o cartela in care sa am doar minute internationale sau mai multe minute internationale sa pot suna in Germania pe lebara

Funda cel mai bun raspuns
Multumesc

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti suna pe gratis, daca va instalati Skype sau Messenger si tu si cel din Germania!

| NaomyTommy explică (pentru Violleta2022):

Da dar el acolo nu are wifi si mb se termina repede sad

| RareşTPUro a răspuns:

Eu vorbesc in Germania de pe Digi Mobil cu un tovaras, ca lucreaza acolo. Am vorbit peste 150 de minute si inca n-am facut cost suplimentar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ih,e destul de nasol, dar la Orange au opțiuni cu minute internaționale multe, mai bine te duci sa întrebi. Dar oricum când suni pe lebara, chiar dacă suni tu, ii ia din credit și celui pe care îl apelezi sau din minute, la mine asa e și tot lebara folosesc.

| NaomyTommy explică (pentru anonim_4396):

Depinde ce optiune are, mie nu imi ia nimic daca il sun din tara, si acum m-ar interesa unde sunt cele mai multe minute

| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Minutele internaționale nu se pot folosi pe rețele low-priced numa pe rețelele principale asa ca zis prietenului tău să-și ia o cartela de aia și sa o tina numai pentru a vb cu tine dar cred ca are nevoie de al doilea telefon sau de unul cu 2oua cartele